Opis pokoi

Opis pokoi

5 sypialni, 15 Łóżek, 3 łazienki - do 20 osób

Pokój niebieski 1-2 osoby

To jedyny z pokoi usytuowany na parterze. Przeznaczony dla 2 osób. Wyposażony w 2 łóżka z okresu międzywojennego, niestety tylko 1,9 m długości, szafę, szafki nocne, fotel i stolik. Jedno z dwóch okien wychodzi na główne podwórko, drugie na las po północnej stronie domu. Bezpośrednio obok, ale z wejściem z korytarza mieści się dolna łazienka z prysznicem

Pokój z łazienką 2-3 osoby

To jedyny z pokoi z własną łazienką. Przeznaczony dla 3 osób. Wyposażony w 2 łóżka w stylu art deco, jedno dwuosobowe i jedno jednoosobowe, szafę, szafki nocne, krzesła i stolik. Okno wychodzi na las po północnej stronie domu. Bezpośrednio z wejściem z pokoju mieści się łazienka z wanną

Pokój wschodni 3-4 osoby

Niewielki pokoik rodzinny. Przeznaczony dla 4 osób. Wyposażony w 3 łóżka stylowe, jedno dwuosobowe i dwa jednoosobowe, szafę, szafki nocne, krzesła i stolik. Okno wychodzi na jezioro po wschodniej stronie domu, ma jeden z najładniejszych widoków z okna.

Pokój ludowy 3-5 osób

Spory pokój dla dużej rodziny. Umeblowany w stylowe meble drewniane, w tym jedno oryginalne łóżko kaszubskie z XIX w. Przeznaczony dla 5 osób. Wyposażony w 4 łóżka: jeden dwuosobowy tapczan szer 130 cm oraz trzy jednoosobowe, szafę, szafki nocne, krzesła i stolik. Okno wychodzi na jezioro po południowej stronie domu, jest bardzo widny i przestrzenny.

Pokój południowy 3-5 osób

Spory pokój dla dużej rodziny. Umeblowany w meble drewniane. Przeznaczony dla 5 osób. Wyposażony w 3 łóżka: jedną dwuosobową kanpę, jedno łóżko pietrowe (dwupoziomowe) oraz jedno jednoosobowe, szafę, szafki nocne, fotrliki i stolik. Okno wychodzi na jezioro po południowej stronie domu, jest bardzo widny i przestrzenny.

Łazienka na piętrze

Salon

Kuchnia

Hol

Łazienka na parterze

Dom Kaszubski, Sierżno 292/8, 77-100 Bytów | Tel: +48 601 314 822marcin@dom-kaszubski.pl

© Dom Kaszubski 2020 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda